Kas geriau?

Užduokite klausimą

[[[["field33","equal_to","15\u20ac"]],[["redirect_to",null,"https:\/\/www.paysera.lt\/request\/9k4PA8nDNMYadr5l7bDv"]],"and"],[[["field33","not_equal_to","15\u20ac"]],[["redirect_to",null,"https:\/\/www.paysera.lt\/request\/N9qV0R5vXMaVqZnz16xD"]],"and"]]
1 Step 1
Atsakymas per 1h
* Pažymėtus laukelius būtina užpildyti
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

BENDROSIOS NUOSTATOS:

  1. Šiai konsultacijai reikėtų išsamiai aprašyti esamą situaciją bei pateikti iki 4 variantų iš kurių renkatės.
  2. Atsakymą į užklausoje nurodytą elektroninį paštą išsiųsime per 24 val. po atlikto apmokėjimo (Jūsų patogumui atsakysime ir savaitgaliais).
  3. Jeigu Jums reikalingas skubus atsakymas (pvz. Vaikštote baldų ar šviestuvų parduotuvėje), tuomet galite užsisakyti greitąjį atsakymą – tai papildomai kainuos +15 eur., atsakymas jus pasieks greičiau negu per 1 val.  Atsakymai pateikiami darbo dienomis nuo 8val. iki 19 val., bei savaitgaliais – nuo 10 val. iki 15 val.

PAVYZDŽIAI:

KLAUSIMAS:
Sveiki, renkamės, kuri sofa labiau tiktų mūsų interjere. Vyrauja baltos spalvos sienos, ąžuolinės šviesios parketlentės, svetainė kartu sujungta su virtuve- virtuvė baltos, blizgios spalvos. Namai norėtume, kad atrodytų modernūs. Patinka ryškios spalvos, tačiau bijome, ar gerai atrodys? Ar geriau rinktis neutralų variantą? Pridedu tris sofų nuotraukas.

ATSAKYMAS:

Kaip ir minėjote, norite modernaus interjero, jūsų sienos, grindys bei virtuvė yra saugios baltos spalvos – aš drąsiai rinkčiausi smaragdinės žalios spalvos minkštąjį kampą. Šis kampas jūsų svetainei suteiks nenuobodumo, pagyvins jūsų interjerą. Kaip matau, šis kampas yra veliūrinis, todėl jūsų svetainei suteiks prabangos. Interjere galite drąsiai derinti veliūrines užuolaidas, panašios ar prigesintos spalvos, atrodys puikiai.